Skip to content

ZDRAVÍ „BYLINNÁ POMOC“

Bylinné směsi v prevenci chorob i součást Vašeho léčení

Směsi jsou sestaveny tak, aby bezpečně a účinně pomáhaly s Vašimi zdravotními problémy. Nejsou náhradou léků, ale jsou připraveny MUDr. Martou Velebovou, aby použití bylinné terapie pomohlo se zdravotním problémem a posílilo účinek medikace předepsané Vašim lékařem.

U každého výrobku je podrobně popsáno, při jakém zdravotním problému je možno bylinnou směs použít, kdy je třeba opatrnosti a se kterými léky nebudou bylinky dobře fungovat nebo budou dokonce škodit.

Jednodruhové byliny

Od každého vybíráme jen ty nejkrásnější, voňavé a nejlépe vypadající

Byliny pořizujeme od více různých dodavatelů dle našich vysokých nároků na kvalitu. Nepoužíváme stroje, vše balíme ručně za přísných hygienických podmínek na každoročně kontrolovaných vahách. Vyberte si z těch nejoblíbenějších i Vy…

Pro radost

Bylinné směsi bez aromat a dochucovadel

Směsi vytvořené pro požitek a radost z pití bylinných nápojů. Skládání bylinek dohromady na základě znalosti jejich chutě i účinku je hra, ale také odpovědnost.

Občas sáhneme i po černém a zeleném čaji. Každá směs má svůj příběh, ze kterého vychází i název a originální etiketa…

Na vaše přání

Design na míru! Od A do Z!

Vytvářejte společně s námi originální dárky. Máte vlastní osvědčené bylinné směsi a chcete pro ně navrhnout etiketu? Chcete dárek pro své zákazníky, obchodní partnery nebo vytvořit originální suvenýr? Tak tato nabídka je určena právě pro Vás!

koření, zdobení a jiné

Bylinné směsi k dochucení i ozdobení pokrmů a nejen to!

Koření: Naše směsi bylinek k dochucování pokrmů – netřeba glutamátů, aby kuře, ryba či grilovaná zelenina chutnaly báječně.

Zdobení: Naše směsi květních lístků nádherně ozdobí dortíky i jiné zákusky.

Také další ručně vyráběné drobnosti pro radost!