Skip to content

Náš tým, který vám poradí s výběrem.

MUDr. Marta Velebová

Studium 1.LF. UK Praha jsem dokončila roku 1997. V roce 2000 jsem složila atestační zkoušku v oboru Všeobecné lékařství.

Od roku 2004 pracuji ve své ordinaci Praktického lékaře pro dospělé v Chebu. Vzdělávám se soustavně v novinkách současné medicíny a ve farmakologii.

Již přes 10 let se věnuji i studiu obsahových látek rostlin a jejich využití v medicíně. Vzdělávání v tomto oboru není kreditováno ČLK avšak znalosti substancí komplexně obsažených v rostlinách mi pomáhají při léčení mých pacientů v každodenní praxi a účelně doplňují postupy „západní“ medicíny.

V záři 2019 jsem otevřela na Poliklinice Centrum zdraví Cheb Bylinnou lékárnu Bella Salvia.

Bella Salvia s.r.o.

Naším heslem je Byliny v prevenci a součást léčby.

Především jde o individuální přístup k potřebám nemocného a jeho nastavené medikaci.

Zkušenost, znalosti a racionalita jsou základní předpoklady pro používání bylinné terapie v současné medicíně.

Martina Koubková DiS.

Práce s lidmi a péče o jejich zdraví mi vždy dávala smysl. To mě vedlo vystudovat střední zdravotnickou školu a poté na vyšší odborné škole farmaceutického asistenta.
 
Bylinky byly vždy součástí mého života, ovšem během mateřské dovolené se můj zájem o ně a přírodní léčbu ještě více prohloubil.
 
Věděla jsem, že práce v  lékárenském řetězci už není to pravé pro mě. Tudíž když přišla možnost být součástí týmu Bella Salvia s.r.o. neváhala jsem ani chvilku.
Naše výrobky mají 100% přírodní složení
Kvalifikovaný personál je připraven vám poradit s výběrem
Naše receptury a produkty vznikají pod dohledem lékařky
V naší lékárně najdete skladem více jak 150 druhů bylin

Hana Hrnčířová

Bylinky a přírodní medicína mě fascinují a zajímají dlouho. Využívám darů přírody.
 
Dlouhá léta jako věrný zákazník, nyní jako zaměstnanec mohu být u toho, když bylinky pomáhají.
 
Dělá mi radost, když se lidé vrácejí s pozitivní odezvou. Baví mě práce v krásném, voňavém prostředí a vážím si toho, že mohu paní doktorku vidět při práci, kterou dělá úžasně a která má výsledky. 

SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM

Novinky, které k nám právě dorazily - ale i náhlé změny v otevírací době, různé akce a všechny ostatní aktuální informace najdete vždy na našich sociálních sítích.