Jednodruhové byliny

Byliny dodáváme v praktickém uzavíratelném balení s krásnými etiketami. Byliny nakupujeme od více dodavatelů. Od každého vybíráme jen ty nejkrásnější a nejlépe vypadající, voňavé. Nemáme stroje, vše balíme ručně za přísných hygienických podmínek na každoročně kontrolovaných vahách. Dodavatelem jsou expirace jednodruhových bylin garantovány až tři roky. Doporučujeme byliny neskladovat déle než rok po otevření, proto upřednostňujeme menší gramáž. Je větší jistota, že bude bylinka zpracována a nezůstane zapomenuta v potravinové skříni.

Koření, zdobení a další

Směsi bylinek k dochucování pokrmů. Netřeba glutamátů,aby kuře, ryba či grilovaná zelenina chutnaly báječně. Naše směsi květních lístků nádherně ozdobí dortíky i jiné zákusky. Vyzkoušet můžete také voňavé mýdlové dekorace, které pro Vás přímo vyrábíme.

Pro radost

Bylinné směsi bez aromat a dochucovadel. Směsi vytvořené pro požitek a radost z pití bylinných čajů. Skládání bylinek dohromady na základě znalosti jejich chutě i účinku je hra, ale také odpovědnost. Občas sáhneme i po černém a zeleném čaji. Každá směs má svůj příběh, ze kterého vychází i název a originální etiketa, kterou pro praktické uzavíratelné balení navrhuje paní Lenka Houtke. Každá šarže je originál. Receptury máme jednotné, avšak někdy přidáme trochu více heřmánku a někdy např. bazalky posvátné. A toto nás odlišuje od velkovýrobců čajů se strojovou výrobou. Bylinná lékárna je součástí zdravotnického zařízení. Složení směsí a jejich indikace i kontraindikace jsou pod kontrolou lékařky MUDr. Marty Velebové.

Zdraví "Bylinná pomoc"

Bylinné směsi v prevenci chorob i součást Vašeho léčení. Směsi jsou sestaveny tak, aby bezpečně a účinné pomáhaly se zdravotními problémy. Nejsou náhradou léků, ale jsou připraveny MUDr. Martou Velebovou, aby použití bylinné terapie pomohlo s Vašimi zdravotními problémy a posílilo účinek medikace předepsané Vašim lékařem. U každého výrobku je podrobně popsáno, při jakém zdravotním problému je možno bylinnou směs použít. Kdy je třeba opatrnosti a se kterými léky nebudou bylinky dobře fungovat nebo budou dokonce škodit. Bylinná lékárna je součástí zdravotnického zařízení. Složení směsí a jejich indikace i kontraindikace jsou pod kontrolou lékařky MUDr. Marty Velebové. Více se o paní doktorce dozvíte na našich stránkách.